Po dobu letních prázdnin balíčky odesíláme během 3 pracovních dní ☀️ Děkujeme za Váš nákup.

Sulforafan 35mg (100 kapslí)

Novinka
Značka: BrainMax
899 Kč
Skladem

Sulforafan je fytonutrient, který se nachází v několika rostlinách, především pak v brukvovité zelenině. BrainMax Sulphoraphane obsahuje v jedné dávce (2 kapsle) 35 mg sulforafanu pocházejícího z extraktu semen brokolice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je sulforafan?

Sulforafan je bioaktivní látka, která se nachází v brukvovité zelenině jako je brokolice, růžičková kapusta, květák či brokolicové klíčky. Respektive obsahují několik zdraví prospěšných látek v čele s glukorafaninem, který se konzumací přemění na sulforafan. Přestože se sulforafan nachází v brukvovité zelenině, tepelnou úpravou se tato látka rychle znehodnocuje. A ve vařené zelenině už téměř není. Nicméně, pro mnoho lidí není možná konzumace syrové brukvovité zeleniny v takovém množství, aby se zajistila optimální dávka sulforafanu.

 

Jeden z nejsilnějších Sulforafanu na trhu!

Sulforafan je účinný především proto, že se jedná o velmi malou molekulu, která se poměrně snadno dostane do buňky a dokonce dokáže prostoupit přes hematoencefalickou bariéru až do mozku. Taktéž podporuje funkce NK buněk, což jsou buňky imunitního systému, které jsou v první linii v boji proti patogenům. Přestože sulforafan obsahují některé druhy zeleniny, k tomu, aby se sulforafan uvolnil potřebuje enzym myrosinázu. Tento enzym je v podstatě klíč k sulforafanu. Vzniká žvýkáním této zeleniny za syrového stavu. Ve chvíli, kdy zeleninu uvaříme, tento enzym se v ní již nenachází a tak si cestu k sulforafanu nemůžeme odemknout. V běžně dostupných doplňcích bývá množství sulforafanu v řádech mikrogramů. BrainMax Sulforafan má v každé dávce 35 mg a to z něj dělá jeden z nejsilnějších na trhu.

 

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek.
Množství v 1 dávce %RHP*
Sulforafan glukosinát (z extraktu semen brokolice) 
 
ve směsi obsahující enzym myrosinázy
35 mg
**
Brokolicový prášek BIO 250 mg
**
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena
 

 

Dávkování: Užívejte 2 kapsle jednou denně.

  • Každá dávka obsahuje 35 mg sulforafanu.
  • Rostlinné kapsle, vhodné pro vegany

 

Složení: Sulforafan glukosinát (z extraktu semen brokolice - Brassica oleracea) ve vlastní směsi obsahující enzym mirosinázy 35 mg, brokolicový prášek BIO 250 mg. Rostlinná kapsle na bázi HPMC.

Obsah balení: 100 rostlinných kapslí.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz