Domácí dechový test pro diagnostiku SIBO

Tip
Značka: SIBOCHECK
4 200 Kč
Skladem

Domácí dechový test nejvyšší kvality od německé firmy Sibocheck, prokazující přítomnost SIBO neboli bakteriální přerůstání v tenkém střevě. Dechové testy jsou jedinou spolehlivou diagnostikou SIBO na základě měření dvou plynů - vodíku a metanu z dechu. Zjistěte příčinu vašich vleklých trávicích a zdravotních problémů v pohodlí domova, bez čekání u lékaře nebo hodin strávených hledáním laboratoří či pracovišť, zabývající se diagnostikou SIBO bez komplexní péče. Jen díky správné diagnostice můžete následně zvolit vhodné postupy k vyřešení SIBO bez zbytečného zkoušení či experimentů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá společnost Sibocheck nabízí nejlepší diagnostiku bakteriálního přerůstání v tenkém střevě (podle vědeckých studií) analýzou vodíku a metanu z dechuPokud trpíte dlouhodobě trávicími problémy, máte bolesti žaludku nebo břicha, časté nadýmání, průjmy nebo zácpy, intolerance, jste unavení, trpíte na mozkovou mlhu, kožní vyrážky a alergie, pak se může jednat o funkční trávicí poruchu, kdy dochází k přemnožení bakterií v tenkém střevě, která se nazývá SIBO neboli small intestine bacterial overgrowth.

Pokud tento neinvazivní dechový test ukáže, že jste pozitivní na SIBO, máte v rukou jasný důkaz, co je strůjcem vašeho trápení a můžete přikročit k nápravě. Nenechte se odradit, pokud váš současný terapeut nebo specialista, který řeší vaše trávicí obtíže, jen pokrčí rameny nad slovem SIBO. Ten nejtěžší krok máte za sebou, protože nyní můžete velice jednoduše zjistit, kde leží příčina vašich problémů.

Více o SIBO a o tom, proč je dechový test jediná dostupná metoda testování jeho výskytu, najdete v podrobném článku na blogu Akademie zdravé výživy

https://akademiezdravevyzivy.cz/sibo-aneb-kdyz-je-traveni-trapeni/

 

CO OBDRŽÍTE ZAKOUPENÍM TESTU 

1. Kompletní testovací sadu na domácí diagnostiku SIBO (dechový test) od německé společnosti Sibocheck s roztokem laktulózy

2. Instrukce k měření v české jazyce

3. Jasný návod, jak se na test máte správně připravit a rozpis doporučené úpravy stravy před samotným měřením. Příprava na test hraje opravdu zásadní roli pro správný průběh diagnostiky.  Za správnou přípravu ručím, proto obdržíte kompletní informace a postup. 

4. Možnost konzultovat vaši přípravu nebo probrat dotazy ke správnému průběhu měření 

5. Dopravu zpět do Německa kurýrem UPS v ceně 500 Kč (dle aktuálního ceníku UPS). Jakmile test provedete, pošleme k vám kurýra, který od vás hotový test převezme a rovnou odveze do laboratoře Sibocheck (do 2 dní v laboratoři)

6. Za dechové testy  jako terapeut ručím, že k nim obdržíte vešekrý potřebný servis. Proto máte v ceně testu zahrnoutou také moji odbornou intrepretaci a vysvětlení vhodného následného postupu. 

7. Dopravu testu Zásilkovnou směrem k Vám

 

 

PODROBNOSTI K DECHOVÉMU TESTU

Testovací sada je na domácí použití. Probíhá na základě monitorování hladin plynů vodíku a metanu z dechu (vždy chtějte znát hodnoty obou plynů) a to pomocí vypití roztoku laktulózy (mnohem účinější, než měření s pomocí glukózy - tu většinou nedoporučuji!). Na tohle dávejte velký pozor při shánění diagnostických dechových testů na SIBO. Nízká cena testů většinou znamená nižší kvalitu. Test trvá cca 180 minut. Tento čas trávíte v pohodlí domova bez čekání u lékaře. 

 

Dodání dechového testu k vám trvá cca 7 dní. O přesném termínu dodání budete samozřejmě vždy informováni e-mailem. Po objednání dechového testu také na váš e-mail obdržíte podrobné instrukce k tomu, jak se na tento test nachystat společně s rozepsáním vhodné stravy před samotným měřením.

Jelikož výsledky dechového testu nejsou pro běžného člověka úplně dobře uchopitelné, sepíši vám po obdržení výsledků z laboratoře e-mailem vysvětlení vašich výsledků měření a doporučení na další postup dle toho, zda u vás dochází k bakteriálnímu přerůstání a dle hodnot plynů vodíku a metanu. 

 

Jako jediný vyškolený terapeut SIBO s certifikací SIBO Doctor approved v ČR Vám mohu poskytnout kompetentní informace k problematice SIBO. Zároveň jsem jediným zprostředkovatelem dechových testů od společnosti SIBOCHECK pro ČR, které seženete výhradně pod e-shopem Akademie zdravé výživy. 

  

 

 

O SIBOCHECKU

Něměcká laboratoř a společnost Sibocheck, založená v roce 2020, se chce již od začátku ubírat správnou cestou. Proto spolupracují s lékaři a alternativními lékaři a v celém Německu a pořádají školení a semináře na téma dechových testů k diagnóze SIBO. Jsem velmi ráda, že vám mohu domácí diagnostické dechové testy, prostřednictvím Akademie zdravé výživy nabídnout a díky nim vám pomoci při hledání příčiny vašich problémů. Pouze když znáte příčinu, můžete se cíleně věnovat nápravě.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz