Po dobu letních prázdnin balíčky odesíláme během 3 pracovních dní ☀️ Děkujeme za Váš nákup.

Probiotika pro děti 0-12 let (30 x 1,5g sáček)

Novinka
499 Kč
Skladem

Probiotcký doplněk určen specificky pro děti od 0 do 12 let. 3 důležité kmeny probiotických kultur, přidané prebiotikum a vitamín D3Neutrální chuť a vůně, ideální pro přimíchání do nápojeGarance 3 miliardy KTJ v každém sáčkuPodpora zažívacího traktu a správného vývoje mikrobiomu dítěte. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optibac Babies & Children je určený pro podporu mikrobiomu u dětí od narození do 12 let. Obsahuje tři druhy probiotických kmenů
  • Bifidobacterium breve M-16V®
  • Lactobacillus rhamnosus GG
  • Lactobacillus rhamnosus HN001
 
které jsou vhodné pro dětský zažívací systém, dále prebiotikum a přidaný vitamín D3. Správně fungující zažívání je u miminek i dětí klíčem ke správnému vývoji a k pohodě dětí i rodičů. Optibac Babies & Children má neutrální chuť a vůni, a je v sáčku. Je tak ideální pro přimíchání do vody nebo jakéhokoli nápoje.
 
Probiotika mají vlastnosti souvisejí také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain), což platí i pro děti. Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu. K poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.
 
 
Probiotika s vlastnostmi podloženými výzkumem
 
Všechny probiotické kmeny, které značka Optibac používá, byly prozkoumány z hlediska bezpečnosti, schopnosti projít obtížným prostředním zažívacího traktu a schopnosti podpořit různé části zažívacího traktu i jiných oblastí v těle. Výzkum probíhá jak v rámci laboratorního testování, tak v klinických zkouškách s lidskými účastníky.
 
Nejdůležitější vlastnosti probiotik jsou nejprve testované ve vědeckém laboratorním prostředí. Například schopnost každého kmenu přežít různé úrovně kyselosti a zásaditosti v různých místech trávícího ústrojí, a například schopnost přilnavosti k buňkám tvořícím střevní stěnu.
Klinické zkoušky s lidskými účastníky na druhou stranu zkoumají fyziologický efekt probiotik. Tyto zkoušky rovněž dokážou demonstrovat optimální dávku nebo kvantitu, která je u daného probiotika třeba pro dosažení maximálních benefitů.
 
Z výzkumu čas od času vyplyne, že kvalita probiotického kmene je mnohem důležitější než jeho množství.  Proto se snažíme vybírat ty nejlepší z nejlepších v maximální možné kvalitě. Naše probiotika jsou podepřená stovkami klinických zkoušek, které potvrzují jejich výjimečné vlastnosti a zároveň garantují jejich nezávadnost a bezpečnost pro užívání.
 
 
Je třeba probiotika Babies & Children dávat do lednice?
 
Pro doplňky Optibac jsou vybrané jen robustní a odolné kmeny probiotických kultur. Zároveň probiotika prochází procesem lyofilizace neboli sušení mrazem. Jde o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, který garantuje stabilitu a dlouhou životnost probiotik. Ta jsou po procesu lyofilizace z hlediska životnosti testována, aby mohly být garantovány uvedené počty kultur. Ty platí až do konce expirační doby, ne pouze v čase výroby. Je to zaručeno kombinací robustnosti vybraných probiotik a procesu lyofilizace.
 
Z tohoto důvodu není třeba probiotika Babies & Children před ani po rozbalení skladovat v lednici.
 
 
Balení: 30 sáčků x 1,5 g (45 g)
 
Dávkování: pro děti 3 měsíce—12 let: berte 1 sáček denně, nejlépe se snídaní. Je možno navýšit na 2 sáčky denně. Obsah rozmíchejte v oblíbeném studeném pití nebo jídle.
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu a chladu do 25°C, mimo dosah dětí.
 
 
 
 Výživové údaje:
na 1 sáček (1,5 g)
 Fruktooligosacharidy
 500 mg (FOS)
 Probiotické kultury
 41,6 mg (3 miliardy KTJ**)
 Vitamín D3
 2,5 µg (100IU) (50 % RHP*)
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů
** KTJ - kolonie tvořící jednotky
 
 
Složení: maltodextrin z přírodního zdroje, fruktooligosacharidy (FOS), živé kultury: Bifidobacterium breve M-16V®, Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus rhamnosus HN001; vitamín D3 (cholekalciferol).
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz