Energia magnesium (120 kapslí)

Novinka
Značka: Puhdistamo
499 Kč
Skladem

Výborný komplex pro podporu energetického metabolismu vhodný při celkové únavě a vyčerpání. Obsahuje  Hořčík (jablečnan hořečnatý), Karnitin (n-acetyl-L-karnitin-hydrochlorid), Resveratrol (trans-resveratrol získaný přirozenou fermentací). Vynikající biodostupnost. Prémiová kvalita. Produkt obsahuje pouze aktivní složky
Bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík je důležitý minerál s vlastnostmi souvisejícími s energetickým metabolismem. Je součástí tzv. Krebsova cyklu, při kterém vzniká buněčná energie ve formě ATP. Enzymy účastnící se Krebsova cyklu využívají hořečnaté ionty jako koenzymy, zatímco kyselina jablečná (malát) je jednou z hlavních součástí tohoto cyklu. Vliv má i jen velmi malé množství kyseliny jablečné. To je zcela zásadní pro zatížené jedince a sportovce. Při náročné fyzické aktivitě je kyselina jablečná rychle spotřebovávána.
 
Acetyl L-karnitin má vlastnosti související s tvorbou čisté buněčné energie (ATP) v mitochondriích.
 
Resveratrol má vlastnosti související s oxidativním stresem a také s tzv. kalorickou restrikcí a snížením zátěže mitochondrií při výrobě energie.
 
 
Energia Magnesium lze doporučit všem aktivním a sportujícím jedincům a také všem, kteří hledají podporu při únavě a vyčerpání.
 
 
 
 
Balení: 120 kapslí (106 g)
 
Dávkování: berte 1-3 kapsle denně. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 40-120 denních dávek. 
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí a světla. Pokud užíváte lék na předpis, konzultujte s lékařem. 
 

 
 Obsah látek:
 v 1 kapsli (% RHP)*
 ve 3 kapslích (% RHP)*
 Hořčík
 108 mg (28 %)*
 324 mg (86 %)*
 N-acetyl-L-karnitin
 65 mg
 195 mg
 Trans-resveratrol
 10 mg
 30 mg
*% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz