Po dobu letních prázdnin balíčky odesíláme během 3 pracovních dní ☀️ Děkujeme za Váš nákup.

vitamin C & Zinek v sypké formě 150g citron

Novinka
Značka: Nordbo
599 Kč
Skladem

KYSELE NEUTRÁLNÍ VITAMÍN C + ORGANICKY VÁZANÝ ZINEK. Špičková kvalita a čistota (GMO free). Forma prášku. Pufrovaná forma vitamínu C - šetrný k žaludku. Bioaktivní formy v optimálních dávkách. Přírodní citrónová příchuť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordbo Vitamin C & Zinek obsahuje dvě složky důležité pro efektivní obranný štít - vitamín C a zinek. Vitamín C je v doplňku obsažený ve velmi vysoké dávce, Navíc je v kysele neutrální formě askorbátu vápenatého, je tedy šetrný k žaludku. Zatímco zinek je v chelátované formě pikolinátu zinečnatého, kdy je zinek vázaný s kyselinou pikolinovou (přirozený metabolit tryptofanu), a je tedy velmi dobře dostupný pro tělo.
 
Proč askorbát vápenatý?
 
Mnoho doplňků obsahuje kyselinu L-askorbovou, která má kyselé pH a může navíc dráždit žaludek. Askorbát vápenatý je oproti tomu pufrovaná forma vitamínu C, která my vyšší (zásaditější) hodnotu pH a je šetrná k žaludku i ve vyšších dávkách.
 
 
 
Balení: 150 g
 
Dávkování: 1-2 gramy (1-2 odměrky) denně. Smíchejte s jakoukoli studenou tekutinou. Užívejte kdykoli během dne, nejlépe s jídlem.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Během těhotenství nebo kojení konzultujte užití s lékařem. Neslouží jako náhrada stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a mimo přímé sluneční záření. 
 

 
 Aktivní látky:
 1 g** (% RHP*)
 2 g (% RHP*)
 Vitamín C
 800 mg (1000 %)
 1600 mg (2000 %)
 Zinek
 10 mg (100 %)
 20 mg (200 %)
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
** 1 gram odpovídá jedné odměrce.
 
 
Složení: askorbát vápenatý (vitamín C), pikolinát zinečnatý, přírodní citrónové aroma.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz