Pure magnesium (90 kapslí)

Novinka Tip
549 Kč
Skladem

Doplněk stravy špičkové kvality a čistoty s obsahem organicky vázaného hořčíku ve formě bisglycinátu hořečnatého. Výborný doplněk pro kvalitní doplnění hořčíku pro váš organismus. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURE MAGNESIUM (90 kapslí)
 
Doplněk stravy s obsahem biologicky aktivního hořčíku. Nordbo Magnesium obsahuje bisglycinát hořečnatý = organickou (chelátovou) vazbu biologicky vysoce dostupné formy hořčíku. Bisglycinát hořečnatý obsahuje hořčík vázaný na aminokyselinu glycin, který je organický a pro tělo velmi důležité - pomáhá celkové regeneraci.
 
Hořčík obsažený v doplňku se  velmi rychle vstřebává, je šetrný k zažívacímu traktu a má vysokou biologickou využitelnost. Doplněk se hodí pro podporu aktivního životního stylu - vlastnosti hořčíku souvisí s činností svalů, s činností nervového systému, s prevencí křečí a s odplavováním kyseliny mléčné po námaze. Vlastnosti hořčíku rovněž souvisí se správným spánkovým cyklem a s aktivací vitamínu D (bez hořčíku tělo nedokáže vitamín D využít).
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Efektivní doplnění hořčíku
- Podporu aktivního životního stylu
- Podporu spánkového cyklu
 
 
 
Balení: 90 kapslí (79,6 g)
 
Dávkování: Berte 1-2 kapsle denně, nejlépe večer nebo po fyzické aktivitě. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 45-90 denních dávek.
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada  pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.
 

 
 Aktivní látka:
 v 1 kapsli (% RHP*)
 Bisglycinát hořečnatý
 750 mg
     z toho hořčík
 150 mg (40 %*)
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení v 1 veganské kapsli: bisglycinát hořečnatý, protispékavá látka rýžový extrakt, rostlinná kapsle (hypromelóza)
 
Výrobce: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz