Pohanka kroupa 500 g BIO PROBIO

Značka: Probio
75 Kč
Skladem

Pohanka je plodina, která na český stůl patří již od středověku. Je nutričně bohatá, má vysoký obsah vlákniny, bílkovin, vysoký obsah rutinu (flavonoid), obsahuje bohatě vitaminy skupiny B a minerální látky. Díky tomu příznivě ovlivňuje naši imunitu a dobře působí i na nervovou a cévní soustavu. U pohanky garantujeme bezlepkovost (obsah lepku 20 mg/kg). Zpracovává se v Probio bezlepkovém mlýně, kde je bezlepkovost přísně kontrolována.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Využití pohanky kroupy: Pohankové kroupy jsou výborné na přípravu risot (kroupot), jako příloha k masovým i zeleninovým pokrmům, můžete je přidat do salátů, karbenátků, zapékat je v různých slaných i sladkých variacích, přiravit z nich snídaňové kaše (více je rozvaříte) apod. 

Víte že? 

Probio jsou specialisti na zpracování pohanky. Věnují se tomu už od svého počátku v roce 1992. Pohanku loupou mechanicky, proto je světlá (druhý způsob je tepelně - pak je pohanka tmavá). Pohanka si tak zachová více hodnotných látek než při tepelném zpracování. Pohanku zpracovávají v unikátním bezlepkovém mlýně s velkou péčí, ručí tak za její bezlepkovost a mimořádnou kvalitu. 

 


PRODUKT POCHÁZEJÍCÍ Z EKOLOGICKÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz