Naturtreu Komplex pro plodnost ženy, 90 kapslí

699 Kč
Skladem

Naturopatický doplněk stravy MutterFreude obsahuje drmek obecný a vitamin B9 neboli kyselinu lsitovou v naštěpené formě. Ideální duo pro plodnost ženy. Dále obsažený zinek přispívá k plodnosti a reprodukčním schopnostem. Komplex obsahuje velmi důležité železo, kterým by žena měla své tělo zásobit před otěhotněním. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jen stěží něco pohne ženou více, než otázka, zda se chce stát matkou. Pro některé ženy ale toto bohužel není snadné splnit. V dnešní době se vyskytuje spousta párů, které jsou nedobrovolně bezdětné. Důvodem může být například nepravidelný menstruační cyklus nebo problémy s plodností.Ženy, které chtějí otěhotnět, by proto měly dbát na přísun mikroživin. Zvláště důležité jsou zinek a kyselina listová. Zatímco zinek přispívá k normální reprodukční schopnosti, kyselina listová je důležitá pro růst mateřské tkáně během těhotenství. Mutterfreude je komplex, který byl vytvořen speciálně pro ženy ve vyspělém věku. Obsahuje kyselinu listovou, zinek a také užitečné rostlinné extrakty.

 

MutterFreude dodává tělu 400 mikrogramů kyseliny listové v každé dávce. To je přesně tolik, kolik by měly denně užívat ženy, které chtějí mít miminko. Kromě toho jedna denní dávka pokrývá také potřebu železa, vitaminu C a zinku. Pokud chcete otěhotnět, můžete si pomocí tohoto komplexu zajistit, aby vaše tělo dostalo dostatečné množství zmíněných životně důležitých látek. S jeho užíváním byste pak měla začít nejméně 4 týdny před plánovaným otěhotněním, protože od tohoto okamžiku se doporučuje doplňkový příjem kyselin listové ve formě aktivního folátu. 

Složení

Extrakt z listů kari (obsahuje 3 % železa), lešticí látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), extrakt z šípkového ovoce (Rosa rugosa tunb, obsahuje 45 % vitamínu C), prášek z plodů pepře (Vitex agnus castus), rýžová mouka, bisglycinát zinečnatý a kyselina 5-methyltetrahydrolistová

Ve výrobku nenajdete žádné chemické přísady, barviva ani nic nežádoucího. Využity jsou pouze ty nejlepší ingredience.

Všechny složky jsou

  • Laboratorně testované.
  • 100% veganské.
  • Bez GMO.
  • Nejsou testované na zvířatech.
  • Bez barviv a příchutí.
  • Bez nežádoucích přísad.

Nutrienty

Nutrienty Na 1 dávku* NRV**
Extrakt z kari listů 466,6 mg  ****
z toho železo 14 mg  100 %
Extrakt z šípkových plodů 177,7 mg ****
z toho vitamín C 80 mg 100 %
Prášek z mnišského pepře 125 mg ****
Zinek 10 mg 100 %
Kyselina listová 400 μg 200 %

 

*3 kapsle.

**Procentní podíl nutričních referenčních hodnot (NRV) podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

****Není určeno.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz