Naturtreu - hořké bylinné kapky na trávení (50 ml)

558 Kč
Skladem

Hořké byliny a jejich extrakty se používají již stovky let. Jsou považovány za elixír pro naše trávení. 100% přírodní hořčinové kapky Naturtreu jsou unikátní v tom, že při jejich výrobě nejsou použity žádné umělé přísady, alkohol je nahrazen bio jablečným octem a potenciál hořkých bylina jejich vlivu na naše trávení je tak využit naplno. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATURTREU HOŘČINOVÉ KAPKY S BIO JABLEČNÝM OCTEM (50 ML)

Hořké byliny a jejich extrakty se používají již stovky let, především na podporu přirozených trávicích procesů. Postupem času lidé začali z potravy odstraňovat mnoho přirozených hořkých chutí, aby ukojili své chuťové buňky, které prahnou spíše po slaných či sladkých chutích. Některé hořké látky však zůstaly: alkohol a káva jsou dvě, které zná většina z vás a také často jejich působení (možná i nevědomky) na trávení využíváme (fernet nebo becherovka na trávení nebo hořké pivo) I když chuť mnoha hořkých látek nám v dnešní době v jídelníčku spíše vadí, hořké sloučeniny hrají důležitou roli v různých aspektech zdraví. Hořká chuť stimuluje receptory v chuťových pohárcích na jazyku, což vyvolá kaskádu reakcí, které například. Umí tak podpořit žaludek, slinivku i žlučník, čímž "nastartují“ trávicí systém a připraví ho k činnosti. Tyto hořčinové kapky splňují svůj účel skvěle. Kvalita od německé značky Naturtreu v kombinaci s přírodní sílou přináší velmi účinného pomocníka. Při jejich výrobě nejsou použity žádné přísady, alkohol je nahrazen aktivačním jablečným octem a potenciál hořkých bylin je tak využit naplno.

 

Denní dávka obsahuje  :

  • Extrakt z pelyňku 4,5 mg
  • Extrakt z kořene hořce 4,5 mg 
  • Extrakt z černého kmínu 2,7 mg
  • Extrakt z kořene pampelišky 2,7 ​​mg
  • Extrakt z kořene anděliky 1,8 mg
  • Extrakt z řebříčku 1,8 mg
  • Levandulový extrakt 0,9 mg 
  • Extrakt ze semen fenyklu 0,1 mg

 

Dávkování: Užívejte 10 kapek denně před jídlem. Před použití dobře protřepejte.

Složení: Destilovaná voda, rostlinný glycerin, 8% jablečný ocet (voda, jablečný ocet, siřičitan), extrakt z pelyňku 4:1 (Artemisia absinthium), extrakt z kořene hořce 4:1 (Gentiana lutea), extrakt z černého kmínu 4:1 (Nigella sativa), extrakt z kořene pampelišky 10:1 (Taraxacum officinale), extrakt z kořene anděliky 10:1 (Angelica sinensis diels), extrakt z řebříčku 4:1 (Achillea millefolium L.), extrakt z levandule 4:1 (Lavendula officinalis), semena fenyklu extrakt 4:1 (Foeniculum vulgare Mill).

 

Výrobce: Zenkoh GmbH, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo

 

 

 

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

 

Doplněk stravy. Vyrobeno v Německu. 50 ml / 1700 kapek, přirozeně vegan. 

Výrobce: Zenkoh GmbH, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz