Multi Digest 60 kapslí

Novinka Tip
Značka: Nordbo
649 Kč
Skladem

Potřebujete podpořit vaše trávení? Trápí vás těžkosti, nadýmání, nafouknutí nebo reflux? Pak vyzkoušejte tento komplex Multi digest od Nordbo. Nabízí všestrannou podporu trávení. najdete v něm Betain hydrochlorid (betian HCl), Enzymy Digezyme®, extrakt z artyčoku a ze zázvoru. Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky. NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroj. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špatné trávení může mít více příčin, a't už je to deficit HCl v žaludku, deficit trávicích e zymů a s tím spojená špatná motilita trávicího ústrojí.  Proto doplněk Multi Digest od Nordbo obsahuje látky zaměřené na různé oblasti trávení a vytváří tak komplexní podporu vašemi trávicímu traktu s každým jídlem. Betain hydrochlorid souvisí se správnou tvorbou žaludeční kyseliny a nastavením správného PH v žaludku, vlastnosti artyčoku souvisí s tvorbou trávících enzymů a podporou motility, zázvor má na zažívací trakt stimulující efekt a směs Digezyme® dodává pět enzymů nezbytných pro to, aby vůbec mohlo vstřebávání přijatých živin fungovat.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na komplexní a přírodní podporu trávení. Není návykový a nemá vedlejší účinky. 

 

Balení: 60 kapslí (51,5 g)
 
Dávkování: 1-3 kapsle denně, vždy s jídlem. Balení obsahuje 20-60 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunce. Vhodné pro vegany. Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem nebo terapeutem. 
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ve 3 kapslích
 Betain hydrochlorid
 300 mg
 900 mg
 Extrakt z artyčoku
 150 mg
 450 mg
 Extrakt ze zázvoru
 150 mg
 450 mg
     z toho gingerol
 7,5 mg
 22,5 mg
 Digezyme®
 75 mg
 225 mg
 
 
Složení: betain hydrochlorid, extrakt z artyčoku (Cynara scolymus L.), extrakt z kořene zázvoru (Zingiber officinale), Digezyme® (v jedné kapsli: amyláza 1800 DU, proteáza 450 PC, laktáza 300 ALU, lipáza 15 FIP, celuláza 82,5 CU).
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz