Methylfolát (naštěpená kys. listová) 90 kapslí

Novinka
Značka: Viridian
449 Kč
Skladem

Biologicky aktivní forma kyseliny listové (vitamin B9). Podpora při otěhotnění, nezbytný doplněk v těhotenství, pro zdravý vývoj plodu. Podpora metylace a jaterní detoxikace. Vhodný doplněk při únavě, vyčerpání, trávicích problémech a užívání hormonální antikoncepce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

METHYLFOLÁT (90 kapslí)

Doplněk stravy.

 

Methylfolát je součástí skupiny vitamínů B, konkrétně jde o biologicky aktivní formu kyseliny listové - vitamínu B9. Kyselina listová (folát) má vlastnosti související s podporou těhotenství a plodnosti, metylací, správným dělením buněk, krvetvorbou, únavou, vyčerpáním, metabolismem homocysteinu a psychickým stavem. je nezbytný pro každu ženu, která plánuje otěhotnět. 

Tělo musí ale nejdříve přeměnit kyselinu listovou ze stravy na aktivní folát. Značné procento lidí ale z důvodu genetických předpokladů (MtHFR mutace) nedokáže ostatečné množství kyseliny listové přeměnit. Tento doplněk obsahuje již folát v aktivní (methylované) formě, což je výhodné pro ty, jejichž organismus neumí aktivní formu dostatečně vyrábět i pro všechny ostatní - zásobují totiž tělo přímou aktivní formou.

 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- podporu těhotenství a plodnosti
- metylaci a estrogen
- metabolismus homocysteinu
 
 
Balení: 90 kapslí (17,6 g)
 
Dávkování: 1-3 kapsle denně během jídla, nebo dle doporučení lékaře.
 
Složení v 1 kapsli: Kyselina listová (jako 5-methyltetrahydrofolát vápenatý) 400 μg (200 % referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek), rostlinná celulózová kapsle
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz