Matcha + Collagen 150g

Novinka
949 Kč
Skladem

Matcha + Collagen je vysoce funkční šestisložkový metabolický optimizér určený pro podporu vzhledu, pohybového aparátu, podporu soustředění, duševního výkonu a emočního stavu. Prémiová kvalita a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu, tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu. Díky povzbuzujícím vlastnostem matchy není vhodné doplněk užívat večer před spaním.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MATCHA + COLLAGEN (150g)
 
Směs k přípravě nápoje s obsahem matchy a hericia s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem.
 
Vyměňte ranní šálek kávy, který vám narušuje vaši hormonální rovnováhu, zvyšuje kortizol a rozhazuje hladinu krevního cukru. Začněte den tímto nápojem a poznejte ten rozdíl. Jedna porce vás výjde na 32 Kč. 
 
Složky obsažené v Matchi povzbuzují a zároveň navozují pocit klidu a soustředění, pomáhají těle lépe reagovat na stres a také působí antioxidačně. Harmonizují tak metabolismus a tlumí nutkání zahánět denní stres či úzkost jídlem.
 
 
PROČ UŽÍVAT MATCHA + COLLAGEN?
 
Ranní šálek matchy povzbudí, zlepší nálady a spolu se Lví Hřívy zostří smysly. Kolagen pak dodá stavební látky pro celé tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnou mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však nevysává jako například ranní káva, která vás rozhází na celý den. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek dne. 
 
✨Navozuje pocit klidu a soustředění
✨Zlepšuje náladu
✨Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje
✨Prodlužuje periodu přerušovaného půstu 
✨Vhodný do diety, keto diety a paleo diety
 
 
 
 
 
Grass Fed Collagen krystalicky čistý hydrolyzát kolagenu pocházející od volně pasoucích se krav krmených travou v rámci tradičních farmářských chovů. Jedná se o produkt z ekologického zemědělství s minimální uhlíkovou stopou. K izolaci a následné enzymatické hydrolýze kolagenu je využit šetrný výrobní proces. Výsledkem je výběrový hydrolyzát kolagenu, který vzhledem ke své kvalitě a čistotě jen těžko hledá konkurenci.
 
BIO Hericium (Lví Hříva) - tato úžasná adaptogenní houba byla používaná ve starobylých kulturách včetně TCM pro povzbuzení životní energie nebo QI. Nyní je široce studována pro její benefity pro kognitivní oblast, pro zvládání stresu, stabilizování nálady a podporu přirozeného obranného štítu. Jde zkrátka o fascinující nootropikum. Houby Ancient Brave jsou pěstovány odborníky ve vnitřním prostředí skleníků s kontrolovanou teplotou. houby tak zároveň neabsorbují žádné znečištění a zůstávají čisté. Vždy používáme ze 100 % výhradně celé tělo houby pro zachování plného spektra nutrientů.
 
BIO Matcha - matcha je získávaná z listů Camelilia sinensis - čajovníku, tedy stejné rostliny, ze které se získává zelený čaj. Ta je pěstována a sklízena tak, aby si zachovala silné látky s antioxidačními vlastnostmi jako je například Epigallocatechin gallate (EGCG). Matcha poskytuje přírodní a čistý zdroj kofeinu, bez nervozity díky vysokému obsahu L-theaninu, aminokyseliny s uklidňujícím efektem, který vyrovává stimulující účinek kofeinu na nervový systém. Výzkumy ukazují, že L-theanin v Matchi funguje synergně s kofeinem, navozuje pocit relaxace a duševní jasnosti, a pomáhá tak nastolit stav klidu a bdělosti.
 
MCT (medium chain triglyceridy) - jsou snadno využité pro produkci buněčné energie a lehce přeměnitelné na ketony, které mohou poskytnout alternativní zdroj energie pro mozkové buňky. True MCT jsou získané z udržitelného pěstitelství kokosů, nikdy z palmového oleje, a jsou extrahované pomocí čisté parní destilace a šetrné hydrolýzy pro udržení C8 (60 %) a C10 (40 %).
 
BIO Moringa - Moringa bya široce používaná v tradičních medicínách jako je Ájurvéda po více než 4000 let. Tato rostlina původem z úpatí Himalájí a z částí Indie a Afriky, je často nazývána "Multivitamín Matky přírody", protože obsahuje obdivuhodné spektrum živin, vitamínů, minerálů, aminokyselin a více než 90 protektivních sloučenin jako flavonoidy, isothiokyanáty a fenolické kyseliny. Tyto látky mají vlastnosti související s oxidativním stresem a detoxikací. Moringa rovněž obsahuje spoustu vlákniny pomáhající navodit pocit plnosti.
 
Skořice - původem z Indonésie a Číny, skořice je kůra stromu, která má významné místo jako koření i jako složka Ájurvédské medicíny. Výzkumníci odkrývají, jak může toto aromatické koření podpořit mechanismy související s krevním cukrem a jak může jeho přirozená sladká chuť pomoci redukovat chuť na cukr. Na skořici je něco úžasně uklidňujícího, proto je součástí našich produktů.
 
 
 
Proč právě Matcha a synergní šestisložková směs?
 
Složky obsažené v Matchi povzbuzují a zároveň navozují pocit klidu a soustředění, pomáhají těle lépe reagovat na stres a také působí antioxidačně. Harmonizují tak metabolismus a tlumí nutkání zahánět denní stres či úzkost jídlem. Právě proto jde o ideální složku pro přerušovaný půst, protože během přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat. Synergní směs zase napomáhá při restartu a revitalizaci organizmu.
 
Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, reziduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší...
 
 
 
 
Balení: 150 g
 
Dávkování: 1x denně rozmíchejte 5-6 g prášku v malém množství horké vody a rozpusťte. Přidejte do sklenice horkého mléka dle vaší volby. Balení obsahuje 25 - 30 dávek.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Spotřebujte do tří měsíců po otevření.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 v 6 g
 Energetická hodnota
 1523 kJ / 363 kcal
 91 kJ / 22 kcal
 Tuky
 9,1 g
 0,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 7,8 g
 0,5 g
 Sacharidy
 32 g
 1,9 g
     z toho cukry
 1,7 g
 0,1 g
 Vláknina
 21 g
 1,3 g
 Bílkoviny
 49 g
 2,9 g
 Sůl
 0,26 g
 0,02 g
 
 
 
Složení: hydrolyzovaný grass fed hovězí kolagen 42 %, bio Hericium (Lví hříva) 17 %, bio matcha 17 %, bio MCT prášek (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), bio moringa, bio skořice. 58,3 % obsahu produktu je v bio kvalitě.
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz