Mage - bylinná prokinetika (120 tablet)

Tip
899 Kč
Skladem

Nordbo Mage je komplex přírodních složek zaměřených na oblast pravidelného funkce střev a vyprazdňování. Doplněk obsahuje prověřený komplex 7 zcela unikátních rostlinných složek v kombinaci s obsahem uvolňujícího hořčíku. Nástup účinku obvykle po 3 až 4 dnech pravidelného užívání. Ideální délka jedné kůry: 4-8 týdnů. Obsažené složky nedráždí trávicí trakt a nejsou návykové. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

NORDBO - MAGE (120 KAPSLÍ)

 

Nordbo Mage je komplex zcela unikátních přírodních složek zaměřených na oblast pravidelného funkce střev a vyprazdňování. Přirozená je alespoň jedna návštěva toalety denně, při vysoké zátěži, stresu nebo narušené střevní pohyblivosti může docházet k nežádoucímu zpomalení trávení a tím k zácpám. Tělo pak zadržuje odpadní produkty, což není žádoucí. Mage obsahuje šetrné přírodní složky - rebarboru, ajurvédskou směs triphala (amalaki, bibhitaki, haritaki), aloe vera, červenou olši a proskurník, které přirozeným způsobem podporují peristaltickou funkci střev zažívání. Dále v doplňku najdete hořčík ve formě oxidu, který zrychluje činnost střev. Důležité je, že na rozdíl od běžných přípravků pro nefungující trávení nedráždí žaludek, ale naopak šetrně podporují jeho vlastní činnost. 
 
Účinek Mage obvykle nastupuje ráno po večerním užití do 3 - 4 dnů po pravidelném užívání. Mage se doporučuje při zácpě, zpomalené funkci střev, těžkém žaludku, nebo bolesti při vyprazdňování.
 
 
Balení: 120 kapslí 
 
Dávkování: Berte 1-2 kapsle denně s večeří (nejprve začněte s konzumací 1 kapsle denně, postupně navyšte na 1-2 kapsle). Při konzumaci tohoto produktu pijte během dne dostatek tekutin. Balení obsahuje 30-60 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy, Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření. Vhodné pro vegany. V případě zdravotních problémů se o vhodnosti užívání doplňku poraďte se svým lékařem. 
 

 
 Výživové údaje:
 v 1 kapsli (% RHP*)
 Kořen rebarbory (Rheum palmatum)
 400 mg
 Hořčík (Hydroxid hořečnatý)
 125 mg (33 %*)
 Triphala
 50 mg
     z toho Amalaki - indický angrešt (Emblica officinalis)
 16,7 mg 
     z toho Bibhitaki - plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica)
 16,7 mg
     z toho Haritaki - plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)
 16,7 mg
 Aloe vera (Aloe barbadensis)
 10 mg
 Kůra z červené olše (Ulmus rubra)
 10 mg
 Proskurník lékařský (Althea officinalis)
 10 mg
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení v 1 veganské kapsli: kořen rebarbory (Rheum palmatum), hořčík (hydroxid hořečnatý), Triphala [Amalaki - indický angrešt (Emblica officinalis), Bibhitaki - plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica), Haritaki - plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], aloe vera, kůra z červené olše (Ulmus rubra), proskurník lékařský (Althaea officinalis), rostlinná kapsle (celuóza). 
 

 

Výrobce: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz