Liver Cleanse - podpůrná jaterní kůra na měsíc (60) kapslí

Novinka
Značka: Nordbo
999 Kč
Skladem

Unikátní a do detailu promyšlený komplex pro jaterní podporu.  Každá složka tohoto komplexu je ve špičkové kvalitě a čistotě (Made in Sweden - GMO free)
Zcela bezkonkurenční 9 složkový očistný komplex pro játra a celé tělo. Komplex má dvě fáze - ranní fázi (30 kapslí)  + večerní fázi (30 kapslí). Každá z těchto fází má specifické složení vhodné právě do této části dne. Komplex účinných rostlinných látek má silnou afinitu na játra. V komplexu najdete kurkumu, výtažky z rbokolice (sulforafan), cholin, extrakt z artyčoku, trphalu, pampelišku, MCT tuky nebo selen. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DAILY LIVER CLEANSE (30 denní kůra) 

Nordbo Liver Cleanse přináší úplně nový standard v doplňcích s bylinnými očistnými kůrami. Celkem 9 účinných rostlinných složek rozdělených na ranní a večerní dávku přináší komplexní očistu pro játra, která patří mezi nejvíce zatížené oblasti, starají se totiž o zpracování veškerých odpadních látek. Látky obsažené v Liver Cleanse pracují nepřetržitě - podporují vylučování toxinů z těla, podporují přirozenou funkci metabolismu tuků a aktivují přirozená detoxikační centra organismu.
 
 
 Daily Liver Cleanse je připravené pro 30 dnů trvající kůru - ráno 1 kapsle, večer 1 kapsle. Celkem vyžijete sílu 9 účinných složek:
 
 
 
 
 
 
 
Ranní komplex (Morgon)
 
1. Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) - rostlina z čeledi bodlákovitých (příbuzná ostropestřci), která se u nás používala už před staletími, původem ze Středomoří a Jižní Ameriky
2. Cholin (cholinbitartrát) - velmi důležitá látka související s metabolismem tuků a s se psrávnou činností jater
3. Extrakt z kurkumy - rostlinka s několika sty potvrzenými benefity nejen na játra
4. Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum) - velmi významný antioxidant, má vlastnosti související se zdravím mitochondrií
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie
 
 
Večerní komplex (Kväll)
 
1. Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) - antioxidant související s játry
2. Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) - pomáhá s látkovou výměňou a očistou
3. Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) - antioxidant pomáhající s odstraněním nevhodných látek a podporu jaterní detoxikace
4. Triphala 100 mg (Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového  (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)) - Ájurvédský zázrak, který podporuje metabolismus a zlepšuje vyprazdňování
5. Selen (selenomethionin) - důležitý stopový prvek nezbytný pro obranný štít a metabolismus, potřebný pro tvorbu hlavního antioxidatu Glutathionu 
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřující se na: 
 
Efektivní očistu jater, který má halvu a patu a využívá přírodní látky pro komplexní jaterní podporu a zlepšení procesů detoxikace
 
 
 
10 tipů pro Vaši úspěšnou očistnou kúru  s tímto doplňkem
 
1. Pijte hodně vody - nejlépe vlažnou vodu s citronem. Vlažná voda může zlepšit trávení a citron přispívá k zásaditému pH.
(Pozn. Nekonzumujte vlažnou vodu přímo z kohoutku, ale převařte ji a nechte vychladnout)
 
2. Zvyšte příjem bobulovin, ovoce a zeleniny - během diety je důležité jíst pestře, abyste přijali dostatek mikronutrientů. Doporučujeme vegetariánskou, lehce stravitelnou stravu. Bobule a zelená zelenina jsou obzvláště výživné a poskytují vám vitamíny a antioxidanty. Zvyšte příjem zásadotvorných potravin, které optimalizují hodnotu pH těla.  Mnoho lidí tělo potravinami překyseluje, což mimo jiné zvyšuje riziko některých onemocnění. Konzumací zásaditých (zásaditých) potravin pomáháte tělu k lepší acidobazické rovnováze. Příklady základních potravin jsou zelené plodiny, jako je kapusta a mladý ječmne nebo pšenice, kořenová zelenina, luštěniny, semínka, citrusové plody a červený čaj.
 

4. Vyhýbejte se rafinovanému cukru a umělým sladidlům - rafinovaný cukr může podporovat chronický zánět a je třeba se mu během kůry vyhnout. Také umělá sladidla jako sukralóza, nebo aspartam, nejsou vhodná, protože stále není jasné jak ovlivňují střevní flóru.

5. Vyhněte se kofeinu, alkoholu a tabáku - očistný režim je vhodnou příležitostí k omezení návykových látek, které mohou narušit střevní systém.

6. Jezte dostatek vlákniny - mnoho lidí přijímá stravu s příliš nízkým obsahem vlákniny, což mj. ovlivňuje, jak dobře funguje střevní systém. Snažte se přijmout 30 g vlákniny denně.

7. Konzumujte hlavně neprocesované potraviny bez aditiv a stabilizátorů, každý pokrm připravujte šetrně, aby byla zachována maximální nutriční hodnota - jídlo, které se vaří nebo smaží příliš dlouho, ztrácí mnoho důležitých bioaktivních složek. Se surovinami zacházejte opatrně, ať získáte co nejvíce živin.

8. Pravidelně cvičte - cvičení stimuluje střevní systém a zvyšuje průtok krve. Navíc vypotíte ve vodě rozpustné toxiny.

9. Udržujte stabilní  hladinu cukru v krvi stabilní a snížíte riziko, že dostanete chuť se přejídat nebo nahodile mlsat

10. Ujistěte se, že máte dostatek času na zotavení - tělesné buňky se samy regenerují, když je tělo v klidu. Ujistěte se, že máte dostatek spánku a vyhraďte si čas na relaxační aktivity, jako je jóga a masáže.

 

POZNÁMKA: Pokud trpíte na zácpy a budete praktikovat jaterní očistku pomocí Daily liver cleanse, doplňte ho přípravkem Mage soft / Mage - přírodními prokientiky stimulující správnou střevní peristaltiku. Užívejte večer před spaním a ráno půjdete na stolici, což je pro očistu organismu velmi důležité. 

 

Balení: 60 kapslí (2 x 30 kapslí) (36,4 g)
 
Dávkování: berte 2 kapsle denně: 1 kapsli ráno z balení LIVER CLEANSE MORNING a 1 kapsli večer z balení LIVER CLEANSE NIGHT. Je možno užít nalačno i po jídle, kapsle můžete vysypat a užít jen jako prášek. Balení obsahuje 30 denních dávek. 
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. 
 

 
 Obsah látek LIVER CLEANSE MORNING (ráno)
 v 1 kapsli
 Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.)
 150 mg
 Cholin (cholinbitartrát)
 85 mg
 Extrakt z kurkumy (Curcuma longa)
 50 mg
     z toho kurkuminoidy
 47,5 mg
 Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum)
 25 mg
 Obsah látek LIVER NIGHT (večer)
 v 1 kapsli (% RHP)*
 Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum)
 200 mg
 Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale)  200 mg
 Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica)
 100 mg
 Triphala
 100 mg
 Selen
 100 µg (182 %)*
*% RHP - referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení LIVER CLEANSE MORNING (ráno) v 1 kapsli: Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) 150 mg, cholin 85 mg (cholinbitartrát), extrakt z kurkumy (Curcuma longa) 50 mg - z toho kurkuminoidy 47,5 mg, resveratrol 25 mg (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum), MCT tuky (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza).
 
Složení LIVER NIGHT (večer) v 1 kapsli: Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) 200 mg, extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) 200 mg, extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) 100 mg, Triphala 100 mg [Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového  (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], selen (selenomethionin) 100 µg (182 %*), rýžová mouka, MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). 
*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz