Jilm plavý 230 mg (60 kapslí)

Značka: Cytoplan
324 Kč
Skladem

Jilm plavý má uklidňující účinky na trávicí systém a podporuje normální trávení. Pomáhá regenerovat sliznici žaludku a střev a ochlazuje v případě horkého refluxu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jilm má uklidňující účinky na trávicí systém a podporuje normální trávení. Vytváří povlak na sliznicích trávícího traktu a tím zklidní jeho podráždění a podporuje regeneraci. Původní americké obyvatelstvo jej používalo již před staletími jako podporu při gastritidě – tedy zánětu žaludku a stavech spojených s podrážděním trávicího traktu. Navíc v přípravku od Cytoplanu je obsažen v čisté formě, díky čemuž se jedná o čistě přírodní přípravek.

Může být použit jako podpora v těchto případech:

  • Podpora normálního trávení
  • Podpora při zánětech trávicího traktu

 

Karolína radí: Doporučuji nakombinovat jilm s probiotiky a L-glutaminem pro hojení střev a střevní sliznice.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsli

RHP*

Kůra Brestu červeného (Ulmus fulva)

230 mg

N/A

*RHP – Referenční hodnota příjmu

** N/A - není určeno

Dávkování 

1-2 tobolky denně jako doplněk stravy nebo podle pokynů lékaře, nebo jako nápoj: smíchejte obsah tobolky na hladkou pastu se studenou vodou a pomalu za rychlého míchání přidávejte vařící vodu (nebo mléko/náhradu mléka , pokud chcete)

Upozornění 

Doplněk stravy, není vhodný jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Po použití prosím obal zrecyklujte

Složení 

Kůra jilmu (Ulmus Fulva) , hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz