Po dobu letních prázdnin balíčky odesíláme během 3 pracovních dní ☀️ Děkujeme za Váš nákup.

Cacao + Reishi 250g (kompostovatelný sáček)

799 Kč
Skladem

Cacao + Reishi je jedenáctisložkový metabolický optimizér určený pro navození pocitu klidu a soustředění během každého dne i během náročného stresujícího období. Prémiová kvalita a kompozice produktu je optimalizována i pro účinné prodloužení přerušovaného půstu,  tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu. Delikátní sametovou chuť syrového peruánského kakaa si můžete vychutnat ve vysoce účinné synergní směsi, která se skládá z jedenácti bioaktivních složek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cacao + reishi od Ancient & Brave 

✨ Navozuje pocit klidu a soustředění, potlačuje úzkost
✨ Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje
✨ Prodlužuje periodu přerušovaného půstu (Brave Metoda)
✨Vhodný do diety, keto diety a paleo diety

 

Co produkt obsahuje?

Raw kakao - Zatímco běžné kakao se vyrábí za pomocí procesu fermentace, sušení, pražení a poté mletí zrn na prášek, raw kakao pochází z nezprocesovaného a nepraženého kakaového prášku. Právě to dává raw kakau jemnou čokoládovou příchuť a také kompletní výživový profil - mnoho z přirozeně obsažených fytonutrientů, enzymů a vitamínů se při pražení může ztratit.
 
Kakao - kakao původem z Jižní Ameriky, bylo užíváno už Máji pro ceremoniální účely a adaptogenní podporu. Sklízí se z kakaovníku známého jako Theobroma cacao, obsahuje vysoké množství vlákniny, polyfenolů, železa, hořčíku a také sloučenin jako fenylethylamin a theobrominy, které mu dodávají posilující vlastnosti. Kakaové boby jsou rozdrceny, vyjme se kakaové máslo nebo tuk, pak se praží a melou na tmavý, chuťově bohatý a intenzivní prášek s napůl hořkou a napůl sladkou chutí.
 
Reishi - adaptogenní houba známá jako "houba nesmrtelnosti", která se v tradičních medicínách používá po tisíciletí. Podle Tradiční čínské medicíny posiluje tzv. Shen, tedy emoční stabilitu, klid a vědomí. Jako taková je proto studovaná mimo jiné pro schopnost navodit zklidnění a zlepšit spánek. Díky obsahu bioatkivních přírodních sloučenin jako jsou beta-glukanové polysacharidy a triterpeny má Reishi výrazné adaptogenní účinky, funguje jako metabolický optimizér a posiluje obranný štít. Triterpeny jsou rovněž tou složkou, která zodpovídá za hořkou chuť Reshi a která je zároveň dobrým indikátorem kvality. Naše Reishi pochází 100% z plodnice (těla houby) a je pěstováno v kontrolovaném organickém pěstitelství pro zajištění čistoty.
 
 
Červená řepa - Krásná tmavě růžová a bohatě zemitá chuť zdobí tuto důležitou složku, která je v srdcích Ancient Brave už dlouhou dobu. Mezi nutrienty v červené řepě patří kyselina listová, vitamín C, mangan, draslík, vláknina a několik prospěšných rostlinných sloučenin jako je například červené přírodní barvivo betanin. Červená řepa také poskytuje přírodní zdroj anorganických nitrátů, které tělo může přeměnit na oxid dusnatý, který souvisí s krevním tlakem.
 
Skořice - původem z Indonésie a Číny, skořice je kůra stromu, která má významné místo jako koření i jako složka Ájurvédské medicíny. Výzkumníci odkrývají, jak může toto aromatické koření podpořit mechanismy související s krevním cukrem a jak může jeho přirozená sladká chuť pomoci redukovat chuť na cukr. Na skořici je něco úžasně uklidňujícího, proto je součástí našich produktů.
 
Karob - tropický stálezelený květoucí keř s lusky, které vypadají jako tmavě hnědé hrachové lusky. Obsahují přirozeně sladkou jedlou drť, která chutná jako čokoláda. První, kteří kultivovali karob, byli staří Řekové, v dnešních dnech roste všude po světě od Indie po Austrálii. Karob obsahuje působivou kolekci nutrientů zahrnujících vlákninu, draslík, mangan, hořčík, kyselina gallová a pektin. Narozdíl od kakaa neobsauhje karob kofein a má sladkou, bohatou chuť.
 
Chmel - chmel je kvetoucí plod rostliny Humulus lupulus a je v lidových medicínách užíván po více než 2000 let. Moderní výzkum se soustředí na sladový květ chmelu pro zlepšení spánku, navození pocitu relaxace, podporu metabolické a hormonální rovnováhy. Chmel také obsahuje flavonoidy s výrazným antioxidačním účinkem, funguje jako silný fytoestrogen a pomáhá při nástupu a během menopauzy.
 
 
 
 
Inulin z kořene čekanky - rozpustná vláknina je významný zdroj potravy pro přátelské kultury tvořící střevní mikrobiom. Organický inulin v produktech Ancient Brave pochází z kořene čekanky a má lehkou, sladkou chuť, která pomáhá uspokojit odpolední bažení po sladkém. Jako zdroj vlákniny také pomáhá prodloužit pocit plnosti a podporuje chod zažívacího traktu. Správné trávení je základem celého metabolismu.
 
Ashwagandha - známá po více než 3000 let, důležitá součást Ájurvédy. Jméno Ashwagandhy v Sánskrtu zní "vůně kuně", což referuje ke starodávnému poznatku, že tato bylina posiluje energii, vytrvalost a sílu. Na západě ja ashwagandha známá jako adaptogen, který pomáhá zlepšit odolnost proti stresu. Tyto benefity má díky obsahu bioaktivních sloučenin zvaných withanolidy. Ashwagandha má sladkou, ořechovou chuť, která působí uklidňujícím efektem.
 
Baobab - strom původem z Afriky produkující tvrdé ovoce se slupkou podobnou kokosu skrývající uvnitř dužninu bohatou na živiny. Baobab je unikátní ovoce se schopností se přirozeně zbavit vody i když je stále na stromě. Pro zpracování nevyžaduje žádné zahřívání nebo pasterizaci, proto zůstávají zachovány jeho nutriční hodnoty s vysokým obsahem vitamínu C (3x tolik, co pomeranč) a téměř 50 % vlákniny.
 
Růžová Himalájská sůl - ochráněná od znečištění sněhem a ledem je Himalájská sůl zachovaná v nedotčeném prostředí a je považovaná za nejčistší sůl na světě. Zatímco obyčejná sůl poskytuje chlorid sodný, Himalájská sůl obsahuje plné spektrum minerálů (vápník, sodík, hořčík, draslík) a obdivuhodných 84 stopových minerálů a prvků. Minerály jsou v soli obsažené v koloidní formě, což znamená, že jsou dost malé na to, aby byly rychle a snadno absorbovány.
 
 
 
sofistikovaná směs bohatá na bioaktivní antioxidační a adaptogenní látky má výraznou kakaovo-karobovou chuť a je přeplněná živinami včetně adaptogenního "krále hub" Reishi a jemně sladkého syrového kakaa s vysokým obsahem theobrominu.
 
V Ancient Brave Cacao + Reishi nenajdete žádná umělá sladidla, barviva, konzervanty, ani jiné umělé látky, které se v přírodě přirozeně nevyskytují. Jde o doplněk složený výhradně z přírodních složek.
 
 
 
Balení: 250 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 10 g prášku s trochou teplé vody a vytvořte pastu. Zalejte 150 ml horkého rostlinného mléka dle vaší volby. Balení obsahuje 25 dávek. 
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do dvou měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz