Vitamin C & Zinek, 50 kapslí

Kód: 340
299 Kč
Skladem

Doplněk stravy s kysele neutrálním vitaminem C a organicky vázaným zinkem ve výborně vstřebatelné formě pikolinátu zinečnatého 
Špičková kvalita a čistota, GMO free. Vitamín C - 1000 mg ve 2 kapslích + Zinek - 25 mg ve 2 kapslích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Nordbo Vitamin C & Zinc obsahuje dvě složky důležité pro efektivní obranný štít organismu - vitamín C a zinek. Vitamín C je v doplňku obsažený ve velmi vysoké dávce - 1000 mg na 2 kapsle ( = 1250 % RHP). Navíc je v kysele neutrální formě askorbátu vápenatého, je tedy šetrný k žaludku. Zatímco zinek je v chelátované formě pikolinátu zinečnatého, kdy je zinek vázaný s kyselinou pikolinovou (přirozený metabolit tryptofanu), a je tedy velmi dobře dostupný pro tělo.
 
Proč askorbát vápenatý?
Mnoho doplňků obsahuje kyselinu L-askorbovou, která má kyselé pH a může navíc dráždit žaludek. Askorbát vápenatý je oproti tomu pufrovaná forma vitamínu C, která my vyšší (zásaditější) hodnotu pH a je šetrná k žaludku i ve vyšších dávkách.
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
Balení: 50 kapslí (45,1 g)
 
Dávkování: Berte 2 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje 25 denních dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu. Vhodné pro vegany.
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz