UNICORN - dětský polštář s levandulí

Kód: 394
Novinka
Značka: Lavandia
300 Kč
Skladem

Ručně šitý dětský polštářek ve tvaru jednorožce plněný českou levandulí lékařskou 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unicorni jsou kouzelní jednorožci vyskytující se v okolí pavlovských plání. Užívají si zde sluníčka, přírody a klidu mezi vápencovými kopci a dlouhými vinohrady. Živí se nejrůznějšími pálavskými květinami a bylinami, nejraději mají ovšem rozkvetlé voňavé levandule. Právě proto tak kráááásně voní. :-) 

 

 

 

Tvar polštářku přímo vybízí ke hraní, díky barevnému designu bude Unicorn navíc skvělým doplňkem do každého dětského pokojíčku. Levandule lékařská, obsažená uvnitř polštářku, jemně provoní celou místnost. Její uvolňující schopnosti napomůžou ke klidnému spánku a snění o pohádkovém světě plném jednorožců. 

Levandulový dětský polštářek ve tvaru jednorožce. Polštářek je určený na hraní i na spinkání. Květy levandule lékařské uvnitř produktu uklidní mysl i tělo před spánkem a hravý barevný design děti zabaví během dne. Vhodný pro holky i kluky.

 

LEVANDULOVÁ FARMA VE STAROVIČKÁCH VZKAZUJE

Všechny produkty vyrábíme ručně v naší chráněné dílně ve Starovičkách. Používáme na to ty nejkvalitnější látky a materiály, samozřejmě také do každého produktu přidáváme usušené květy levandule, které získáváme z našeho levandulového políčka. Snažíme se vždy myslet ekologicky, a to ve všech sférách našeho působení. Právě proto jsme si vybrali k šití našich produktů 100 % recyklované látky. Je úžasné dávat věcem nový smysl, co myslíte? 

 

Složení: 

Svrchní materiál: 100% recyklovaná bavlna (87% bavlna + 13% polyester - recyklovaný materiál). Výplň: květ BIO levandule lékařské, PES

Rozměr:  36x25 cm, Hmotnost: 130g. Zabaleno v celofánovém obalu.

Využití:  

Unicorn on Google Noto Color Emoji 15.0 hračka pro děti
Unicorn on Google Noto Color Emoji 15.0 „usínáček“ - perfektní polštářek na usínání (doporučeno všemi maminkami z levandulové dílny)
Unicorn on Google Noto Color Emoji 15.0 voňavá dekorace

Unicorn on Google Noto Color Emoji 15.0 ideální dárek nejen pro děti, ale i všechny milovníky pohádek a kouzelných bytostí...

VYROBENO S LÁSKOU NA JIŽNÍ MORAVĚ

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz