Nordbo ochranný komplex s černým bezem (60 kapslí)

Kód: 259
499 Kč
Skladem

Přírodní a čistý doplněk na podporu přirozené obranyschopnosti. Obsahuje extrakt z černého bezu, kysele neutrální vitamín C a organicky vázaný zinek (pikolinát zinečnatý). ideální podpora při sezónní zátěži i celoroční prevenci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elderberry Defence (60 kapslí)

Doplněk stravy s černým bezem, vitamínem C a zinkem.

Nordbo Elderberry Defence obsahuje extrakt z černého bezu, vitamín C a zinek. Historie cíleného pěstování černého bezu sahá až do pravěku, zmínky o něm máme ze starého Egypta a především od Hippokrata. Ten si černého bezu nadmíru cenil pro jeho široké spektrum vlastností. Černý bez obsahuje quercetin, kaempferol, rutin (žíly), fenolické kyseliny, flavonoidy a anthokyanidiny. Všechny tyto přírodní složky mají vlastnosti související s obranným štítem. Mimo to obsahuje černý bez ještě vitamín C, A, B6, železo, draslík a další potřebné mikronutrienty. Přidaný vitamín C a zinek zesilují vlastnosti doplňku.
 
 
Elderberry Defence lze užívat po celý rok, během náročné sezóny nebo kdykoli, když cítíme přicházející problémy.
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu obranného štítu
- Podporu při náročné sezóně
- Prevenci
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 

 

Balení: 60 kapslí (45 g)
 
Dávkování: Berte 1-2 kapsle denně. Obsahuje 30-60 denních dávek.
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření. Vhodné pro vegany.
 

 

Složení v 1 kapsli: extrakt z černého bezu (Sambucus Nigra) 500 mg, vitamín C (askorbát vápenatý) 100 mg (125 %*), zinek (pikolinát zinečnatý) 10 mg (100 %*), plnidlo rýžová mouka, MCT olej (triglyceridy se stejně dlouhým řetězcem), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). *% RHP—Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
Výrobce: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz