Naturtreu Chlorofyl tekutý z Alfalfa, 50 ml (1500 kapek)

Kód: 370
Tip
Značka: Naturtreu
679 Kč
Skladem (>2 ks)

Velmi kvalitní doplněk stravy s obsahem chlorofylu z alfalfa vojtěšky. Bez umělých přísad a bez GMO. Energie pro vaše tělo a mysl. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Zelený život značky Naturtreu obsahuje chlorofyl z vojtěšky (alfalfa), která má zvláště vysoký podíl chlorofylu. Tekutý chlorofyl se snadno dávkuje a je téměř bez chuti. Chlorofyl je přírodní zelené barvivo obsažené v rostlinách vhodné pro celkovou vitalitu našeho organizmu. Bez umělých přísad a testován nezávislými laboratořemi.

Přípravek je vhodný pro:

  • ochranu před oxidačním stresem;
  • celkovou vitalitu organismu
  • detoxikaci organismu
  • při nižším železu 
  • jarní očistné kůry 

 

Účinné látky 

Účinná látka  Obsah v 1 denní dávce (60 kapek) RHP*
Přírodní chlorofyl z alfalfa (jako chlorofylin) 200 mg N/A**

*RHP – Referenční hodnota příjmu

**N/A – není stanoveno

 

Chlorofyl

Chlorofyl je známý jako "zelená krev", protože se od červeného krevního barviva – hemoglobinu – odlišuje pouze jedinou molekulou. Chlorofyl je zodpovědný za zelené zbarvení rostlin, umožňuje průběh fotosyntézy, účastní se dýchání a růstu rostlin. Obecně platí, že čím je rostlina zelenější, tím má vyšší obsah chlorofylu. Alfalfa – tolice vojtěška – je charakteristická vysokým obsahem chlorofylu, a je tak jeho významným zdrojem.

Zde na stránce Státní zemědělské a potravinářské inspekce naspodu v přílohách najdete Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006)

 

DÁVKOVÁNÍ: Třikrát denně 20 kapek rozpustit ve 200 ml vody.

 

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 40 dnů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obal po použití, prosím, zrecyklujte.

 

SLOŽENÍ: Destilovaná voda, přírodní chlorofylin z alfalfa.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz