Magnesium Muscle Relief (sypký 150g)

Novinka
Značka: Nordbo
699 Kč
Skladem

Sypký hořčík vysoké čistoty od značky Nordbo. Na podporu uvolnění svalů, při křečích a neklidných nohách. Hořčík je zde ve třech organických formách - Bisglycinát hořečnatý, malát hořečnatý (jablečnan), laktát hořečnatý. Prášková forma, příchuť citrón a zázvor
Dále obsahuje zázvorový extrakt a extrakt z višně 10:1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnesium Muscle Relief je doplněk speciálně zformulovaný pro všechny, kteří cvičí nebo mají pravidelně problém s křečemi, neklidnými nohami a svalovou únavou. Muscle Relief obsahuje tři organické formy hořčíku s vysokou využitelností pro tělo, jejich vlastnosti souvisí s činností nervové soustavy a činností svalů. Doplňuje je zázvorový a višňový extrakt, jejichž vlastnosti souvisí se svalovou relaxací a kyselinou mléčnou. Doplněk je v práškové formě a má přírodní cítrónovou příchuť.
 
 
Hořčík ve třech organických formách
- Bisglycinát hořečnatý = bisglycinát pro regeneraci
- Malát hořečnatý = malát pro tvorbu buněčné energie
- Laktát hořečnatý = laktát jako energie pro srdeční sval

 

Balení: 150 g
 
Dávkování: 1-3 (1 g - 3 g) odměrky denně, nejlépe po tréninku nebo večer, rozmíchejte ve studeném nápoji. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 50-150 dávek.
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky
 v 1 g (1 odměrka) % RHP*
 ve 3 g (3 odměrky) % RHP*
 Elementární hořčík
 133 mg (36 %*)
 399 mg (108 %)
     z toho bisglycinát
 97 mg
 291 mg
     z toho malát
 23 mg
 69 mg
     z toho laktát
 13 mg
 39 mg
 Extrakt ze zázvoru
 133 mg
 399 mg
 Extrakt z višně (10:1)
 33 mg
 99 mg
*% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: bisglycinát hořečnatý, malát hořečnatý (jablečnan), laktát hořečnatý, zázvorový extrakt (Zingiber officinale), extrakt z višně 10:1 (Prunus cerasus), přírodní citrónová aroma.
 
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz