Po dobu letních prázdnin balíčky odesíláme během 3 pracovních dní ☀️ Děkujeme za Váš nákup.

Mage Soft 60 kapslí (přírodní prokinetika)

Značka: Nordbo
679 Kč
Brzy doplníme :)
Položka byla vyprodána…

Mage soft je komplex zcela unikátních přírodních složek zaměřených na oblast pravidelné funkce střev a vyprazdňování. Doplněk obsahuje prověřený komplex zcela unikátních rostlinných složek v kombinaci s obsahem uvolňujícího hořčíku. To vše v jemnější a mírnější verzi oproti klasickému Mage. Nástup účinku obvykle po 3 až 4 dnech pravidelného užívání. Ideální délka jedné kůry: 4-8 týdnů. Obsažené složky nedráždí trávicí trakt a nejsou návykové. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGE SOFT
 
Jemná podpora pro pravidelné vyprazdňování
 
Účinné složky:
 
- Actazin® (prášek z kiwi—Actanidia deliciosa)
- Hořčík (hydroxid hořečnatý) 
- Amalaki - amalaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Bibhitaki - bibhitaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Haritaki - haritaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
 
Nordbo Mage Soft je jemný doplněk pro jednodušší a pravidelnější návštěvu toalety. Je určený pro mírné a středně těžké problémy se zácpou nebo pocitem plnosti, je vhodný pro jedince, kteří chtějí vyzkoušet jiný - jemnější doplněk než Mage. Každá kapsle obsahuje 45 mg triphaly, 200 mg Actazinu® (organický extrakt z kiwi, který obsahuje vlákninu, enzymy a polyfenoly pro normální funkci střev a zpracování bílkovin. Actazin® také působí jako potrava pro dobré střevní bakterie. Triphala je osvědčený extrakt z indického angreštu, ovoce bahera a tropické mandle, který přispívá k pravidelné činnosti střev. Hydroxid hořečnatý váže tekutinu na stolici, takže nabývá na objemu a je méně tuhá, což stimuluje pohyby střev a vyprazdňování.
 

Jaký je rozdíl mezi Mage a Mage Soft?

Mage představuje více dynamickou verzi a nabízí intenzivní účinek. Je určený pro dlouhodobější, silnější problémy se zácpou. Nemusí však vyhovovat každému, zejména pokud danými problémy netrpíme až tak často a jsou mírnějšího rázu. Pro tento případ je zde šetrnější a jemnější Mage Soft.

 

 

 
Balení: 60 kapslí (33,5 g)
 
Dávkování: berte 1-3 kapsle denně. Obsahuje 20-60 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
 
 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ve 3 kapslích
 Actazin®
 200 mg
 600 mg
 Hořčík
 115 mg (31 %)*
 345 mg (93 %)*
 Triphala extrakt
 45 mg
 135 mg
     z toho Amalaki
 15 mg
 45 mg
     z toho Bibhitaki
 15 mg
 45 mg
     z toho Haritaki
 15 mg
 45 mg
*% RHP—Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení v 1 veganské kapsli: Actazin® (prášek z kiwi—Actanidia deliciosa), hydroxid hořečnatý, Triphala extrakt [Amalaki—indický angrešt (Emblica officinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového (Termi-nalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], plnidlo rýžová mouka, MCT z kokosového oleje,  rostlinná kapsle (celulóza).
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz