LEVANDOSAURUS - dětský polštářek s levandulí

Kód: 391
Novinka
Značka: Lavandia
300 Kč
Skladem

Ručně šitý dětský polštářek ve tvaru dinosaura plněný levandulí lékařskou 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandosaurus, přezdívaný „zlobivák kousavý“ se hojně vyskytuje na levandulovém poli ve Starovičkách, kde jej zkušený tým farmářů vábí na levanduli, která je pro něj neodolatelnou. Tento druh se živí čistě levandulovým listem, který mu dodává typickou barvu kůže a samozřejmě úžasnou vůni. Mnoho lidí v tomto kraji používá malé zlobiváky k provonění bytu, jako parťáky pro uklidňující spánek či jen tak pro zábavu. 

Levandosaurus... je velmi vzácný druh, lze ho spatřit jen na pár místech na naší planetě. Hojně však obývá lány levandulí kde dovádí a laškuje se svými druhy. Zbožňuje pojídání levandulových kvítků a drbání na zádech, při této kratochvíli se vám Levandosaurus odvděčí příjemnou vůní, kterou ocení i ten největší škarohlíd.

Polštářek ve tvaru dinosaura je určený na hraní i na spinkání. Květy levandule lékařské uvnitř produktů uklidní mysl i tělo před spánkem a hravý barevný design děti zabaví během dne.
 
Navrhnuto a vyrobeno v České republice. 
 

LEVANDULOVÁ FARMA STAROVIČKY VZKAZUJE

Všechny produkty vyrábíme ručně v naší chráněné dílně ve Starovičkách. Používáme na to ty nejkvalitnější látky a materiály, samozřejmě také do každého produktu přidáváme usušené květy levandule, které získáváme z našeho levandulového políčka. Snažíme se vždy myslet ekologicky, a to ve všech sférách našeho působení. Právě proto jsme si vybrali k šití našich produktů 100 % recyklované látky. Je úžasné dávat věcem nový smysl, co myslíte? 

Složení: 

Svrchní materiál: 100% recyklovaná bavlna (87% bavlna + 13% polyester - recyklovaný materiál)Výplň: květ BIO levandule lékařské, PES

Rozměr:  40x24 cmHmotnost: 130g. Zabaleno v celofánovém obalu.

Využití:  

T-Rex on Apple iOS 16.4 hračka pro děti
T-Rex on Apple iOS 16.4 „usínáček“ - perfektní polštářek na usínání (doporučeno všemi maminkami z levandulové dílny)
T-Rex on Apple iOS 16.4 voňavá dekorace, dárek

VYROBENO S LÁSKOU NA JIŽNÍ MORAVĚ

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz