Kosmín mast při bolestech hlavy 25 ml

Kód: 172
119 Kč
Skladem (1 ks)

Mast s obsahem účinných bylin působí příznivě při bolestech hlavy. Vhodná pro masáže pokožky, ztuhlých šíjovách svalů a podporuje relaxaci a regenerace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kosmín mast při bolestech hlavy 25 ml

Přípravek na lehké emulzní bázi, který se snadno se roztírá, příjemně chladí a nezanechává mastný film na pokožce. Obsahuje vysoké procento rostlinných silic, jejichž uvolňování během masáže přináší úlevu při bolestech hlavy a ztuhlosti šíjových svalů.Podporuje relaxaci. Neobsahuje syntetická barviva. Mátová silice příjemně chladí, působí příznivě při ztuhlosti svalů a napomáhá zklidnění.

Levandulová silice působí proti bakteriím a zklidňuje pokožku. Má příjemnou zklidňující vůni. Mimo to tiší bolesti hlavy vyvolané stresem a migrény, snižuje přílišnou nervovou aktivitu. Eukalyptová silice snižuje svalové napětí a křeče. Přináší úlevu při bolestech hlavy. Tužebník jilmový přináší úlevu při ztuhlosti svalů a bolestech hlavy. Podporuje celkové zklidnění, relaxaci a uvolnění.

 

Použití:

Nanáší se v tenké vrstvě na čelo, spánky a zátylek.

Složení:  Demineralizovaná voda, polymer, levandulový esenciální olej, menthol, isopropylmyristát, eukalyptová silice, mátová silice, tužebníkový extrakt, konzervant

Skladujte při teplotě 5–25 °C.

Vyrábí/Vyrába: AROMATICA CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, Šlapanice, CZ

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz