Echinacea bylinné kapky se zázvorem 100 ml

Kód: 157
249 Kč
Skladem (2 ks)

Echinacea kapky se zázvorem posilují přirozenou obranyschopnost a účinně podporují horní cesty dýchací. Nezbytný parťák v podzimním a zimním období, při zvýšených nárocích na organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Echinace kapky se zázvorem od české firmy Aromatica  (100 ml)

Třapatka nachová pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu. Echinaceu je vhodné užívat jako prevenci před vznikem respiračních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému. Pomáhá udržovat normální činnost jater a stimuluje lymfatický systém. Zázvor lékařský předchází vzniku chronických onemocnění dýchacích cest a podporuje obranyschopnost organismu. Pomáhá rozpouštět hleny a prohřívá organismus. Dále má vliv na má vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému a metabolismus sacharidů. Echinaceové kapky se zázvorem jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh částí byliny. Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem. 

 

Složení: 

Pitná voda, líh rafinovaný kvasný jemný, Echinacea purpurea / Třapatka nachová, extrakt zázvor lékařský, emulgátor: E433

 

Užívání: 

Děti od 3 let 3x denně 10 kapek, dospělí 3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Před použitím protřepat.

 

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek nesmí užívat osoby se systémovým onemocněním.

Skladujte při teplotě 5 – 25°C. Chraňte před světlem.

Vyrábí/Vyrába: AROMATICA CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, Šlapanice, CZ

 

   

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz