Dr. Rukavička Dobrý spánek 50 ml

Kód: 160
296 Kč
Skladem

Dr. Rukavička tinktura "Dobrý spánek" přispívá k pocitu uvolnění, emoční rovnováhy a podporuje kvalitní spánek a relaxaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Rukavička - Dobrý spánek 50 ml

 

Přírodní tinktura obsahuje komplex bylin, které jsou tradičně využívány pro své zklidňující a relaxační účinky. Obsažené byliny podporují klidný a plnohodnotný spánek, navíc třezalka přispívá k potlačení poruch spánku. Tinktura přispívá k duševnímu zdraví v období stresu, příznivě ovlivňuje emoční rovnováhu – podporuje pozitivní náladu a pohodu. Meduňka a kozlík navíc příznivě ovlivňují kognitivní funkce a přispívají k normální funkci oběhového systému.

 

Složení: 

Líh rafinovaný kvasný jemný, pitná voda, chmel otáčivý (šištice), meduňka lékařská (nať), mateřídouška obecná (nať), kozlík lékařský (kořen), levandule lékařská (květ), mučenka pletní (nať), třezalka tečkovaná (nať)

 

Užívání: 

Po protřepání užívejte 60 kapek cca hodinu před spaním. 
Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Neředit v horkých nápojích!

 

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Přípravek není vhodný pro osoby užívající psychofarmaka.

 

Skladujte při teplotě 5-25 °C.

Vyrábí/Vyrába: AROMATICA CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, Šlapanice, CZ

 

    

 

 

Akademie zdravé výživy doporučuje
 
 
 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz