Biocare Mindlinx® probiotika+ L-glutamín (60 kapslí)

Značka: Biocare
1 173 Kč
Skladem

Biocare Mindlinx® obsahuje vysoce kvalitní probiotické živé kultury, které podporují normální trávení a stav střev a také aminokyselinu L-glutamin, která slouží jako výživa pro správnou regeneraci střevní sliznice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biocare Mindlinx®

obsahuje 16 miliard živých kultur, které jsou běžně součástí lidského trávicího traktu. Optimální podporu střevní sliznici zajišťuje také L-glutamin, který je nejvíce se vyskytující aminokyselinou v těle, potřebnou zejména pro rychle se replikující buňky trávicího traktu. Podporuje normální fungování trávicího systému a díky svému složení je vhodný pro vegany i vegetariány. 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsli

RHP*

L - glutamin

250 mg

N/A

Lactobacillus acidophilus (CUL-60 a CUL-21)

20 mg

N/A

Lactobacillus rhamnosus (CUL-63)

10 mg

N/A

Bifidobacterium bifidum (CUL-20) a Bifidobacterium lactis (CUL-34)

1,875 mg

N/A

*RHP – Referenční hodnota příjmu.              ** N/A - není určeno

L-glutamin

L-glutamin je nejvíce se vyskytující aminokyselinou v těle. Je potřebná zejména pro rychle se replikující buňky trávicího traktu. 

 

Dávkování 

1 kapsle 2 x denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny

Upozornění 

Doplněk stravy, není vhodný jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste pod lékařským dohledem, před použitím se poraďte s lékařem. Uchovávejte v chladu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Složení 

L-Glutamin, obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza), Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, protihrudkující látky (oxid křemičitý a stearan hořečnatý).  

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz